פעילות 2009

TestPro

החברה מספקת שרותי תכנון, ניהול, ליווי וביצוע פרויקטי בדיקות תוכנה, ייעוץ בהטמעת כלים לניהול בדיקות, הטמעת כלים לאוטומציה ועומסים, ייעוץ בנושאי הבטחת איכות תוכנה למערכות מחשוב מגוונות, שירותי בדיקות מנוהלים והצבת מומחים באתרי לקוחותיה.

 
 

מחויבותה המתמשכת של TestPro לשותפות הדדית ממושכת עם לקוחותיה, היא בעלת מוניטין שאין שני לו. כספק שירותים מוביל אנו מחויבים לייעל ולשפר את יכולות לקוחותינו אל מול מתחריהם בתחומי העיסוק והטכנולוגיות המגוונות, תוך שימוש בשירותי בדיקות חדשניים.

יחד עם עובדי החברה, אנו מחשיבים את השותפות עם לקוחותינו כעמוד התווך של החברה וכנכס חיוני להמשך פעילותה, הצלחתה והבטחת עתידה.

 

חיוניותה של TestPro באה לידי ביטוי במתן פתרונות איכותיים המותאמים אישית לכל לקוח ולקוח והמשקפים תוצאות עלות תועלת ללא עוררין תוך עמידה בלוחות זמנים ויעדי תקציב. שירותי החברה מובנים באופן שבו כל לקוח מקבל את תשומת הלב האופטימאלית בהתאם לצרכים ולדרישות, אם כפתרון כולל  ואם כפתרון תפעולי ספציפי או חלקי.

 

החברה ביצעה מאות פרויקטים מוצלחים, תוך שהיא משכילה לתת שירותי מיקור חוץ מקצועיים המבוצעים על ידי צוות מומחים מוכשרים ומיומנים בעבודה טכנולוגית, ברמות הגבוהות ביותר, תוך שימוש חוזר ונשנה במתודולוגיות עבודה מותאמות זמן ותעשייה, בנוסף לחידוד היחס האנושי והייחודי לעובדי החברה הם שמושכים כיום ומידי יום לקוחות חדשים ומרוצים התרים אחר פתרונות וייעוץ מתקדמים.

 

 
פרטי התקשרות :
כתובת : הברזל 38 רמת החיל
טל': 03-633500 פקס : 03-6335010
מייל לקורות חיים : jobs@testpro.co.il