פעילות 2008

מתוך שמונה סטודנטים ממוסדות שונים להשכלה גבוהה בארץ, שמתקבלים מידי שנה לעבוד בחברת מטריקס, שניים הם בוגרי הפקולטה להנדסה ב-.H.I.T מכון טכנולוג

מטריקס, המעסיקה כ- 4,100 מקצועני IT הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי. בין לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, המסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.

"מכיוון שמדובר בחברה העוסקת בפסגת הטכנולוגיה, העובדים שאנחנו מחפשים צריכים להיות מקצועיים במיוחד", מסבירה צדקה חזן. "אנחנו מחפשים בוגרים איכותיים של לימודי מערכות מידע. מאחר שאנחנו מכירים מצוין את הפקולטות השונות בארץ, ויודעים ש-H.I.T. המכון הטכנולוגי חולון נחשב למוסד המוביל בארץ בתחום זה הן מבחינת איכות הסטודנטים והן מבחינת החומר הנלמד, אנחנו פונים בראש ובראשונה אל החידה להכוון תעסוקתי של המכון", מציינת צדקה חזן.

חברת מטריקס משתתפת ביריד התעסוקה השנתי של היחידה להכוון תעסוקתי במכון. "ביריד האחרון מצאנו עובד מוכשר מאוד, בוגר המכון, אשר עובד אצלנו עד היום".

"השנה נקלטו במטריקס שני סטודנטים להנדסת מחשבים, העובדים כתוכניתנים בחברה, והם מבצעים את עבודתם בצורה מקצועית ביותר", מציינת צדקה חזן.

הסטודנטים נקלטו בחברה בעקבות מפגש זרקור, שבמהלכו הרצו עובדים מחברת מטריקס ב-H.I.T. המכון הטכנולוגי, במטרה לקדם את פרויקט "עתיד מתוק". פרויקט זה מתקיים אחת לשנה, ובמסגרתו החטיבה הטכנולוגית משלבת סטודנטים במעגל העבודה בשנת הלימודים האחרונה שלהם. הסטודנטים נשארים לעבוד בחברה גם עם תום לימודיהם.

"בהתחשב בעובדה שלפרויקט 'עתיד מתוק' מתקבלים מידי שנה שמונה סטודנטים מכל המוסדות להשכלה גבוהה בארץ, קליטתם של שני הסטודנטים שנכחו במפגש הזרקור היא הישג דרמטי", מציינת ליאת בלבן.
 
במטריקס חשים את המחויבות הגבוהה של היחידה להכוון תעסוקתי במכון, ולאור תרומתה האדירה של היחידה להכוון תעסוקתי להשתלבותם המוצלחת של הסטודנטים והבוגרים בחברה, מצפים להמשך שיתוף הפעולה הפורה.