פעילות 2008

התעשייה האווירית מגייסת את בוגרי הפקולטה להנדסה והפקולטה לניהול טכנולוגיה ב-.H.I.T מכון טכנולוגי חולון

"כבר לפני מספר שנים נקלטו במפעלי התעשייה האווירית סטודנטים ואקדמאים מהנדסת אלקטרוניקה מ- .H.I.T המכון הטכנולוגי חולון", מספרת הילה יוסיפון, ראש תחום גיוס אקדמאים בתעשייה האווירית. "הם כבר סיימו את לימודיהם ועדיין עובדים בחברה, והם עובדים בצורה מקצועית ראויה להערכה".
 
"מאז ועד היום, אנו קולטים סטודנטים ובוגרים איכותיים מ- .H.I.T המכון הטכנולוגי חולון", היא מוסיפה בסיפוק.

יוסיפון מגייסת עובדים לתעשייה האווירית בשיתוף עם היחידה להכוון תעסוקתי במכון, בראשות ליאת בלבן. לדבריי יוסיפון, "העבודה עם ליאת בלבן, מנהלת היחידה להכוון תעסוקתי, נעשית באווירה נעימה ומקצועית מאוד".

במסגרת תהליך הגיוס של אקדמאים לתעשייה האווירית, מתקיים קשר הדוק עם היחידה להכוון תעסוקתי של .H.I.T המכון הטכנולוגי חולון.

בנוסף לקשר השוטף עם ליאת בלבן, התעשייה האווירית משתתפת באופן קבוע מזה מספר שנים ביריד התעסוקה השנתי שעורך המכון. ביריד מתארחים עשרות חברות ומעסיקים מכל שדרות המשק הישראלי במטרה לגייס ולקלוט סטודנטים ובוגרים מהמכון.

יריד זה מהווה במה טובה למציאת מועמדים מתאימים בתחומי ההנדסה, ניהול טכנולוגיה והנדסת אלקטרוניקה. "אין יריד שאנו יוצאים ממנו ללא רשימת מועמדים לקליטה בחברה", מדגישה יוסיפון.

ביריד התעסוקה של המכון משתתפת גם חברת "אלתא", אחת מחברות הבת של התעשייה האווירית, הממוקמת באשדוד. גם חברת "אלתא" מקיימת קשר הדוק ופורה עם היחידה להכוון תעסוקתי, ומגייסת סטודנטים ובוגרים של המכון באמצעות פרסום מודעות דרושים ביחידה. "המועמדים שמתקבלים לעבוד ב"אלתא" דרך היחידה להכוון תעסוקתי הינם מוכשרים ומקצועיים", מציינת יוסיפון.