פעילות 2008

"בוגרי .H.I.T מכון טכנולוגי חולון מתקבלים בקלות לחברה בה הם רוצים לעבוד"

מיטל בן חמו היא סטודנטית שנה רביעית ואחרונה בפקולטה לניהול טכנולוגיה במכון. התוכנית לניהול טכנולוגיה הוקמה כדי לתת מענה לצורך ההולך וגובר של השוק הישראלי במנהלים בעלי ידע ויכולות בתחומי ניהול וטכנולוגיה.

לפני כשנה החלה בן חמו לעבוד בשירותי הבריאות הכללית. את העבודה היא מצאה ביריד התעסוקה שערך המכון, דרך חברת אשד. בתפקידה היא עוסקת ביישומי מחשב, בניית אתרים והפקת דוחות.

לדבריה, יישומי המחשב שלמדה במכון מסייעים לה מאוד בעבודתה. "הלימודים מאפשרים להכיר את הכלים ללמידת נושאים חדשים, ויוצרים את הביטחון הדרוש כדי להתמודד אתם", מציינת בן חמו.

ומוסיפה: "בוגרי המכון מתקבלים בקלות לחברה בה הם רוצים לעבוד. אני מרגישה כי קיבלתי ופיתחתי במכון כישורים ויכולות רבות, ואני מצליחה ליישם את יכולותיי בהצלחה ובכיף, וגם להתפתח".

בן חמו השתתפה בפרויקט אקדמיה לתושבי הפריפריה. .H.I.T המכון הטכנולוגי חולון רואה בפרויקט אקדמיה פרויקט דגל, שמטרתו לעודד את תושבי הפריפריה להשיג תואר אקדמי, ובכך לשפר באופן ניכר את שיעור בעלי ההשכלה באקדמית ביישוביהם.

כסטודנטית בפרויקט הייתה בן חמו זכאית למגורים חינם במעונות בשנים הראשונות, למלגת לימודים, ובשנה א' גם למלגת קיום. סטודנטים המשתייכים לפרויקט נהנים גם מפעילויות העשרה, הכוללות סדנאות של היחידה להכוון תעסוקתי. "הסדנאות של היחידה ממשיכות לעזור לי עד היום", מדגישה בן חמו.