מועדון צילום

צילום

מועדון צילום

קורסי הצילום של המכון הטכנולוגי פותחו כדי לאפשר למי שתמיד חלם ללמוד עיצוב ורוצה לעשות שינוי בקריירה, או לכאלה שכבר עוסקים בתחומי העיצוב ומעוניינים לשדרג את יכולותיהם המקצועיות, ללמוד ברמה המקצועית ביותר שאיננה במסגרת של תואר, ולהשתלב בעבודה כמעצבים בתחומם. הקורסים, שאורכם כשנה ורבע עד שנתיים מתקיימים בד"כ פעמים בשבוע בשעות הערב וזאת כדי לאפשר לתלמידים להמשיך לעבוד תוך כדי הלימודים, יחד עם זאת הלימודים בתכניות אלה הינם ברמה גבוהה במיוחד ודורשים מהתלמידים עבודה רבה בבית ומחויבות גבוהה. הקבלה ללימודים בתכניות אלה מותנית במעבר ראיון אישי בהצלחה.

המחלקה לצילום ב-HIT

המחלקה לצילום של HIT מציע מגוון קורסי צילום ייחודיים וממוקדים המשלבים סיורי שטח, תרגולים רבים והרצאות מקצועיות. לימודי צילום איכותיים עם הטובים שבצלמי ישראל, אשר יעניקו מניסיונם הרב ויעשירו את יכולתם של התלמידים ויקנו להם ידע ויכולת גבוהים בתחום הצילום, כמו גם היכרות עם ארגז הכלים של הצלם:
הלימודים כוללים צילומים מחוץ לכיתות ובשטח.
בסיום הלימודים יקבלו הבוגרים שעמדו בדרישות הקורס תעודת גמר.

בראש המחלקה עומד דורון הורוביץ, צלם, אמן ומרצה לצילום, אומנות ופוטו-תראפיה, בוגר אונ׳ חיפה החוג לאומנות ולימודי צילום בבוסטון. דורון שימש כצלם מערכת מגאזינים רבים בישראל כארץ וטבע, אוטו, מסע אחר, וכן כצלם של רשות הטבע והגנים ולשכת העיתונות הממשלתית.

צוות מורי המחלקה כולל בין השאר גם את הצלמים: אייל לנדסמן, אביטל אנגל, יורם וידאל ורלי אברהמי. צוות הוראה מקצועי ומוסמך בתחום הצילום וההוראה, המרצים נמנים על השורה הראשונה בצלמי ישראל, כולם בוגרי לימודים גבוהים בתחומי אמנות וצילום חלקם בעלי תואר שני ואף דוקטורט בתחומי האמנות והצילום. כל צוות ההוראה עוסק בצילום כמקצוע וכולם צלמים פעילים.

למה ללמוד צילום ב-HIT?

צוות מורים מקצועי ומוסמך בתחום הצילום וההוראה יקנה לכם ידע ויכולת גבוהה בתחום הצילום. לימודים המשלבים צילומים מחוץ לכיתה ובשטח.
בוגרי המחלקה ישתתפו בתערוכת צילומים שתתקיים אחת לשנה בסביבות ספטמבר-אוקטובר, התערוכה תזכה לליווי יח"צ וסיקור בתקשורת.
הצגת עבודות במגזין מסע אחר - יוקדש מדור חשיפה קבוע בו יוצגו עבודות של סטודנטים מצטיינים. מסעות פורצי דרך בחו"ל - הבוגרים הנבחרים יוזמנו להשתתף במסעות ראשונים לאתרים חדשים בקבוצה מצומצמת, לדוגמא: גאנה, קונגו, סיביר ועוד.
מסעות צילום בחו"ל - בוגרי המחלקה לצילום יזכו להנחה במסעות צילום לחו"ל בהנחיית דורון הורוביץ. מסעות צילום בארץ – בוגרים וסטודנטים המחלקה לצילום יוזמנו להשתתף במסעות צילום בארץ בהנחיית דורון הורוביץ.
קשר עם סוכנות צילום – הצילומים הנבחרים יוצגו למכירה בסוכנות הצילום הגדולה בארץ פלאש 90.

לאן ממשיכים?

בביה"ס לצילום של HIT תמצאו מבחר עשיר של קורסי צילום איכותיים ומקצועיים. תוכלו להצטרף לכל אחד מהקורסים או המפגשים המיוחדים שלנו וכסטודנטים במחלקה תזכו להטבות מיוחדות.
תוכלו להצטרף לימי עיון או מפגשי צילום באולם ההרצאות שלנו, או לקורסים מתקדמים בתחום הצילום ועיבוד התמונה.
הצטרפות למועדון צלמי HIT תאפשר לך לקבל הטבות שונות בבתי עסק בתחום הצילום והגרפיקה ובתחומים נוספים.
בנוסף, יוקם במחלקה מועדון צילום המיועד לצלמים חובבים אשר יקיים אחת לחודש מפגש שבו תתקיים הרצאה או יציאה לצילום בשטח.

למידע נוסף, מוזמנים לפנות ליועצות הלימודים של התכנית: 03-5026825 או 6441*

"גם מכיוון שזה מוסד אקדמי מוכר וגם בגלל העבודות שראיתי"

דפנה דלמדה בוגרת קורס לעיצוב תקשורת חזותית

"אחרי סמסטר אחד תבינו שאתם פשוט במקום הנכון"

אלינור זילברברג בוגרת הקורס לעיצוב תקשורת חזותית

שדות המסומנים ב (*) הם שדות חובה